UA-114652299-1
گشت شهری
۱۳۹۵/۱۰/۲۴
بیمه مسافرتی
۱۳۹۵/۱۰/۲۴

پیکاپ پاسپورت و ویزا

پیکاپ پاسپورت و ویزا

کسانی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند که سفارت خانه و یا کنسولگری ای را در داخل کشور ما ندارند ( همانند آمریکا ، کانادا و انگلستان ) و درگیر امور مربوط به آن هستند ، به احتمال بسیار زیاد با مفهومی مانند پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا آشنا شده اند و یا به گوششان خورده است. اما مفهوم آن چیست!؟
متقاضیان خروج از کشور به یکی از کشورهای ذکر شده پس از اقدام برای گرفتن وقت سفارت کشور مقصد که روند آن برای هر کدام می تواند متفاوت باشد ، در همین سایت به طور کامل برای هر کدام توضیح داده شده ، برای فرستادن پاسپورت خود و برای انجام مصاحبه و برای بازپس گیری پاسپورت نیاز به سفر به کشور محل استقرار سفارت را دارند. سفرهایی که یقینا هزینه های بسیاری اعم از هزینه های گزاف پرواز ، هتل و رفت و آمد درون شهری را دارد و وقت بسیاری را هم از مسافر می گیرد. اما مسافر می تواند برای صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه ها ، فرد یا شرکتی را به عنوان نماینده و وکیل خود انتخاب کرده تا نماینده از طرف او کارهای وارد کردن پاسپورت به سفارت مورد نظر و بازگرداندن پاسپورت از سفارت به کشور را برای وی انجام دهد.
به انجام این مراحل ِ فرستادن و بازپس گیری پاسپورت و همچنین انجام کارهایی از قبیل تکمیل فرم های مربوط به کارهای سفارت و… ، پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می گویند…
بدیهی است که مسافر با هر قصد سفری، برای انجام مرحله مصاحبه باید شخصا اقدام نماید.
قطعا هر فردی از میزان اهمیت پاسپورت که از اصلی ترین مدارک شناسایی است و سو استفاده هایی که می شود از آن کرد ، آگاه می باشد. از این رو اهمیت بسیار بالایی دارد که متقاضی نماینده ای معتبر و دارای مجوز رسمی را برای این کار انتخاب نماید.
شرکت روئین گشت با در اختیار داشتن تیم متخصص در تهران ، امارات عربی متحده ، ترکیه و ارمنستان پس از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به کشور مورد نظر بدون حضور وی مبادرت به اخذ پاسپورت از سفارت مربوطه و تحویل آن به متقاضی در ایران می نماید.
همان طور که گفته شد با توجه به اینکه پاسپورت از مدارک اصلی شناسایی اشخاص محسوب می شود و حفظ و حراست آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تحویل آن به غیر ، مستلزم اعتماد کامل به کارگزار است ، از این رو تیم متخصص شرکت خدمات مسافرتی روئین گشت با مجوز رسمی از وزارت امور خارجه و سابقه ای درخشان در این زمینه ، خدمات پیکاپ پاسپورت را در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت در بین شرکت های دارای مجوز انجام می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *