UA-114652299-1
دریاچه سیاه گاو
۱۳۹۷/۰۲/۰۴
پل صلح در تفلیس
۱۳۹۷/۰۲/۱۰

معرفی رستوران های استانبول

استانبول ترکیه با توجه به موقعیت فوق العاده آن بین دریای مدیترانه و و دریای سیاه و همچنین وجود زمین های حاصل خیز منطقه و وجود انواع ماهی های گوناگون با فرهنگ غذایی خود دارای غذاهای سنتی و خاص خود می باشد. این غذاهای سنتی که با فرهنگ قدیمی شکل گرفته است اکنون وارد رستوران های بی نظیر ترکیه شده اند تا مزه ها و رنگ و طعم خود را در اختیار دیگر ممل قرار دهند. در ادامه به معرفی رستوران های استانبول می پردازیم …

Balikci Sabahatlm

این رستوران با ساختمان قدیمی چوبی که در قسمتی قدیمی از شهر استانبول قرار دارد که یکی از بهترین مکان های بای خوردن ماهی در استانبول است و بسیاری از استانبولی ها نیز برای خوردن ماهی بع این رستوران جذب می شوند.

istanbul resturant

Giritli

رستوران Giritli در نزدیکی دریای مرمره و در سمت جنوب شهر و در منطقه قدیمی سلطلان احمد قرار دارد. این رستوران بی شک یکی از بهترین مکان ها برای خوردن غذاهای سبک ماهی کبابی است و حتما پیشنهاد می شود از نوشیدنی های محلی این منطقه امتحان کنید.

istanbul resturant

Yeni Lokanta

این رستوران غذاهای سنتی را با طیف گسترده ای از مزه های غیر معمول به سبک جدید توسط آَشپز مشهور Civan Er ارائه می دهد.

istanbul resturant

Asitane

این رستوران شیک دارای حیاطی بی نظیر که در فاصله ای اندک از منطقه سلطان احمد قرار دارد . این رستوران به خاطر پخت غذای مورد علاقه سلطان احمد که با گوشت گوسفند ک صورت پوره سرو می شود مشهور شده است.

istanbul resturant

Krependeki Imroz

این رستوران که بیشتر شبیه میخانه های قدیمی است دراری منطقه بیوقلو استانبول واقع شده است و دارای یک منوی ثابت ماهی کبابی تازه به همراه نوشیدنی است.

istanbul resturant

Hamdi Et Lokantasi

بدون شک این رستوران یکی از ارائه کننده ترکیبی از کباب های معروف ترکیه است. این رستوران ضمن کباب های های خوشمزه خود موقعیت مکانی با منظره ای از شهر را داراست.

istanbul resturant

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *