UA-114652299-1

شرکت Aviointeriors یک شرکت تولید کننده صندلی هواپیماست و چند سالی است که بر روی پروژه تولید صندلی هواپیمای ایستاده و هوشمند هواپیما کار می کند و اکنون توانسته است این صندلی را به مرحله تولتید برساند. این در صورتی است که هنوز هیچ شرکت هواپیمایی این صندلی را خریداری نکرده است. این صندلی ایستاده و هوشمند SkyRider 2.0 نام دارد و راه حلی است مناسب برای هواپیماهای آینده …

صندلی هواپیمای ایستاده

تفاوت صندلی های اصلی تولید شده در این شرکت با صندلی SkyRider 2.0 در چیست ؟
طبق گفته های سازنده این صندلی تراکم بالای این صندلی ها در شرایط و چیدمان نهایی می باشد و افراد بیشتری ر در هواپیما جا می دهد. همچنین Aviointeriors اضافه کرده است که ضمن تراکم بیشتر مسافرین راحتی و کیفیت صندلی را نیز تضمین می کند و همچنین اتصال این صندلی به کف هواپیما کاهش می دهد.
در قسمت زیرین نشیمنگاه باریک صندلی محفظه خمره ای شکل وجود دارد که می توان وسایل کوچ مانند کت و … خود را در این محفظه قرار دهید و این ویژگی صندلی تبدیل به یک نقطه قوت شده است.
دستگیره های کناری این صندلی بسیار راحت تر و مناسب تر از صندلی های معمول این شرکت طراحی شده است ، خبر خوب دیگر برای شرکت های هواپیمایی این است که علاوه بر افزایش ۲۰ درصدی تعداد مسافران وزن این صندلی ها به علت کم شدن تعداد قطعات آن تا ۵۰ درصد کاهش یافته است که به مراتب هزینه تعمیر و نگهداری را نیز کاهش خواهد داد.

صندلی هواپیمای ایستاده

این شرکت محصول خود را در نمایشگاه هواپیمایی داخلی هامبورگ رونمایی کرد که مورد استقبال و شگفت زدگی بسیاری از شرکت های هواپیمایی قرار گرفت.
کارشناسان سوالات زیادی در مورد این صندلی مطرح کردند :
چگونه می توان این نوع صندلی ایستاده را جایگزین صندلی های زینتی کرد.
آیا طراحی این صندلی امنیت مسافران در حالات مختلف پرواز تامین می کند؟
و ….

 

صندلی هواپیمای ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *